תפריט הפורומים
  פורומים - ראשי >>
  פורום סקס
  פורום גשר לרגש
  קהילת סקס ורומנטיקה
  קהילה - מכתב פתיחה
  מאמרי קהילה
  מאמרים ברשת
  מועדון נענע


מאמרי קהילה

שפיכה נשית
    
תופעה מופלאה ונדירה, המעצימה את האורגזמה הנשית פי כמה. שפיכה נשית. מדוע התופעה נדירה כל כך ואיך בכל זאת לגרום לזה לקרות?הרבה אנשים (גברים ונשים) סבורים כי הנוזל הנפלט בכמויות אדירות אצל חלק מהנשים, בזמן אורגזמה, הוא שתן. אך מי שנתקל בתופעה, חקר אותה והבין שהיא תופעה מבורכת אשר מעצימה את האורגזמה הנשית לדרגות גבוהות במיוחד, לא יכול לוותר עליה בקלות (אם בכלל).

ובכן, כשגבר גומר, תמיד, אבל תמיד יש פליטה של נוזל (אלא אם כן הוא מתרגל טנטרה עם הפרדה בין גמירה לשפיכה, אבל גם אז, עדיף שבסוף הוא יפלוט אם הבריאות חשובה לו..), יש גברים שכמות הנוזל גדולה יותר, יש עם כמות קטנה, יש עם נוזל זרע סמיך, יש עם דליל וגם הטעם הוא שונה .. (וכמובן כל האופציות האלו יכולות להתקיים על גבר אחד, הכל תלוי במצב שלו באותו זמן - אבל נכנס לזה בהזדמנות אחרת..), אבל אצל הנשים זה קצת שונה, רובנו מגיעות לאורגזמה בקול רעם וצילצולים ועם הרטיבות ה'רגילה' (רטיבות שנוצרת מחרמנות, בכמויות שונות מאשה לאשה ומאקט מיני אחד לאחר, או ע"י אוננות). ישנן נשים, שהשמועות אומרות שמעטות הן, שגומרות עם 'השפרצות' או בשפה יותר יפה 'שפיכה נשית'.

שפיכה זו מגיעה עם האורגזמה וניחנת בכמויות אדירות של נוזל גמירה, ולא, זה לא שתן ! וזו לא הרטיבות הרגילה של חרמנות שמתגברת בכמות ! זו פליטה של נוזל אשר יוצא מבפנים (לא מהשלפוחית), בכמויות *אדירות* הפסקת הזרימה החוצה נגרמת עם הפסקת הגירוי על הדגדגן.

ישנם גברים שמאוד מאוד מתגרים ואוהבים את השפיכה הזו אצל האשה שאתם ויש כאלו שנבהלים ונרתעים (במיוחד בפעמים הראשונות שהם נתקלים בתופעה).

מדוע זה קורה ולמה זה לא קורה לכל אחת ? אין למדע הסבר למה זה קורה או למה זה טוב, למעט גרימת עונג עילאי לאשה. ובכל זאת, ישנן השערות כי המכשול הגדול ביותר הוא מכיוון ששניה אחת לפני השפיכה, חשות הנשים כי הן עומדות להשתין ולכן מפסיקות באחת את האקט ונסוגות. אך מה שרוב הנשים אינן יודעות הוא שאין שום אפשרות להשתין בזמן אורגזמה, מהסיבה הפשוטה שאותם שרירים האמורים להתרפות בזמן מתן שתן, מתכווצים בזמן אורגזמה. ואולי זה מהחשש לאבד שליטה. לכן נשים, הפסקנה להתאפק השתחררנה ו... תנו לעצמכן לחוות את החויה הנעלה הזו. תנו לעצמכן לאבד שליטה. זה שווה.

ישנן השערות אחרות שאומרות שאולי מפני שאנחנו בנויות (פיזית) אחרת אחת מהשניה, אבל לרוב, מי שיכולה להגיע לפליטה הזו, לא יכולה לגמור אחרת (וכמובן שכתוצאה מכך, לא יכולה לזייף אלא אם כן היא עם פרטנר שלא מכיר אותה..). ישנן נשים שמגיעות לזה רק בשיאים גבוהים מאוד ויש נשים שאולי לעולם לא תצלחנה לחוות את החויה הזו, כנראה...ואם עדיין יש לכם ספק לגבי התופעה, הנה חוויה אישית, בגוף ראשון של יצק, חבר ותיק בפורום סקס:

"מצאתי מאמר באנגלית שטרחתי וקראתי, הבנתי את הפואנטה והחלטתי לנסות לישם.

קודם כל, ממה שקראתי שם, הבנתי שהנוזל המושפרץ, יוצא מפתח השופכה, אבל זה לא שתן ובעצם בזמן האורגזמה, לא יכול לצאת משם שתן.
בזמן שמגרים את נקודת הג'י בצורה לוחצת ומגרים גם את הדגדגן, נוצרת אצלה תחושה של מין רצון להשתין, כשרוב הנשים למעשה עוצרות בעצמן ומונעות את זה. יש נשים שנוטות או אוהבות לאבד שליטה בזמן האורגזמה ואז למעשה הן לא מתייחסות למה שהגוף מוביל אותן ובאופן משוחרר נותנות לשפיכה לצאת בלי כל מעצור. כמובן שהנושא הדליק אותי, כי נאמר שם שלמעשה כל אחת יכולה וזה נראה לי גדול .

אז הסברתי את העניין לבת זוגי ונתתי לה להבין שזה יכול להיות מטריף והתחלנו בנסיונות.
שמנו מגבת עבה מתחת לתחת שלה ולאחר חימום, הכנסתי אצבע או שתיים פנימה כדי לגרות את נקודת הג'י בצורת "בוא הנה" ובמקביל התלבשתי עם פי על הדגדגן שלה, לאט לאט ובהדרגה הגברתי את הלחץ עם האצבעות ועם הלשון והאורגזמה הגיעה, אבל בלי שפיכה.
דברנו קצת ושאלתי אם היא הרגישה צורך להשתין. התשובה היתה חיובית וכמובן שכהרגלה, היא לא הרשתה לעצמה להשתין (כאילו להשתין כמובן). הסברתי שוב שהיא צריכה לשחרר את עצמה ולא לעצור את "ההשתנה" הזאת כי זה לא שתן וניסינו שוב. גם הפעם זה לא עבד , אבל לא התיאשתי.

למחרת כשעשינו את זה שוב, זה עבד ובלי שנשוחח על זה, פתאום בזמן האורגזמה התחיל להשפך נוזל על התחת שלה וזה היה כיף אדיר. היא אמנם הרגישה לא נוח לרגע, אבל ההתלהבות שלי הרגיעה אותה ואז התחילה להבין שבעצם האורגזמה היתה יותר משוחררת ויותר חזקה בגלל שלא עצרה בעצמה. בפעם הבאה, לאחר כמה ימים, כשליקקתי לה, יצא לה שפריץ ישר לתוך האף שלי וזה הקפיץ אותי והשכיב את שנינו מצחוק לכמה דקות, חוויות.

מאז זה קורה לנו מדי פעם, לא תמיד מצליח כשרוצים ולפעמים זה יוצא ללא תכנון, פעם רק עם ליקוק הדגדגן ולפעמים עם זין בפנים. היא עדין לומדת את עצמה ולומדת להנות מזה."


האם מישהו או מישהי מכם חוו או חווים משהו דומה ? בואו לדבר על זה בפורום סקס


   

 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by