תפריט הפורומים
  קהילת נישואים >>
  לפורום חתונות
  לפורום נשואים טריים
  מאמרים ברשת
  אינדקס הקהילה
  גלריות הקהילה
  הודעות נבחרות
  הודעות אחרונות
  מועדון נענע


מאמרי קהילה

צילומי חתונות אומנותיים
צילום חתונות, כבר לא מה שהיה פעם, פעם היה חשוב לתפוס את כל הדודות, כלומר צילום תיעודי, בעוד שכיום השוק הולך לכיוון של צילום אומנותיב1.10 תערך בגן האירועים ג'ויה מיה תערוכת צילומי חתונות תחת הכותרת "אמנות לשם אומנות"
אם פעם צלם החתונות היה מקסימום מי שפיתח את תחביב פוקט הטיולים שקיבל לבר מצווה, אזי הטרנד העכשווי הוא אומנות ויצירתיות בצילום האירוע.

בעבר, בשעה שצילום אמנותי הקביל לכתיבת ''ספרות יפה'', צילום החתונות הקביל לספרות טיסות והוא נתפס ככלי טכני אשר אינו משאיר פתח לאמנות, אך היום לא כך הדבר. מאחורי צילום חתונות טוב יש חשיבה רבה ועבודה קשה. בדיוק כמו שצייר בוחר מכחול, סוג צבע וכו', כך גם על הצלם להגיע להחלטות, כגון: סוג הסרט, רמת הרגישות, זוית הצילום, עוצמת האור ועוד

למעשה, צילום החתונות הפך בעת האחרונה למשימה מאתגרת ביותר, נוכח ההיצע הגדול ששטף את השוק בשנים האחרונות. המקום של הצלם כבר איננו מזערי ואוטמטי, עליו להיות חד עין ובעל חירות שהופכת את הצילום להרבה יותר מהבחירה של מה לצלם.

היום, כאשר זוג העומד להינשא רוצה לבחור צלם, הוא כבר לא מסתפק בשאלות הטכניות הרגילות של כמה צלמי סטילס יהיו בארוע? כמה תמונות סטילס כלולות במחיר? באיזה אלבום וכמה עותקים מקבלים? הזוג בדרך כלל ניגש לסטודיו של הצלם, נכנס לאתר האינטרנט שלו ובודק עד כמה הוא יצירתי בשימוש במצלמה ועד כמה התוצאות הן אמנותיות, כאלה שיכולות להיות מזכרת יפה ומיוחדת לכל החיים.


סיגאל
בחרתי לצלם אירועים מתוך רצוני האמיתי להנציח את האהבה שהיום הזה מבטא, את השמחה והאושר שאנו חולקים עם כולם: נותנים ומקבלים.
מעבר לצילום והנצחת הדמויות, העיצובים והטקסים ישנה המון אנרגיה של שמחה, התרגשות ואהבה שמורגשת באוויר. האהבה שלנו יוצרת את המציאות.
בעבודתי מושקעים כל כישורי ויכולתי על מנת להעביר בתמונות את אותה אנרגיה של אהבה ורגש - תחושות, מבטים, שמחה, דמעה, בנוסף לתיעוד השוטף של האירוע. צילום הרגעים החשובים והמרגשים האלו מנקודת מבטו של הזוג, כך שלאחר האירוע הזוג יכול לחוות את החוויה שוב ושוב לאורך השנים ואף לגלות סיטואציות אשר לא הבחין בהן. בסופו של דבר אלבום התמונות, התמונות שבלב והאהבה נשארים איתנו, ומלווים אותנו שנים רבות הלאה.

לאתר הבית של סיגאל


אילן סימן טוב
לא מזמן, הצגתי תערוכה שעוסקת בנושא החתונה וכוללת צילומים מבוימים של סלבריטאים שמראים פן קצת אחר של יום החתונה, את מה שמסתתר מאחורי הקלעים של אחת ההצגות הכי גדולות בחיים. את מה שמסתתר מאחורי האהבה הגדולה וההתרגשות העצומה, הלחץ, הפחדים, החרדות, התשוקות והסיטואציות הכי הכי ביזאריות שאף אחד לא מדבר עליהן. למשל: בצילום של אסתי זקהיים - כלה שאיחרה את הרכבת תרתי משמע, או צילום של כלה מוכה תחת הכותרת: "עד החתונה זה יעבור" ועוד כל מיני מצבים שנתקלתי בהם בעשרים שנות עבודתי כצלם ובינהם מקרים של הרבה זוגות שלא התאימו מראש. היה לי מקרה של כלה שהתגרשה ארבעה ימים אחרי החתונה ועל בסיס זה הצגתי בתערוכה תמונה של כלה שיושבת מיואשת על הרצפה ומסביבה כולם רוקדים. אבל חשוב לציין, כי אני נשוי באושר ואני אוהב לצלם חתונות דווקא בגלל האהבה שבכל אירוע ואירוע שאני מצלם, מצליחה לרגש מחדש.

לאתר הבית של אילן סימן טוב


   

 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by