תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   איך להתחיל עם מישהי מבית הספר. המדריך.
מאת:   אאוטר@קום
תאריך ההודעה:   00:55 27/04/00

איך להתחיל על מישהי מבית הספר
==================================
מאת אאוטר@קום (sagi_i@hotmail.com)


הקדמה:
להתחיל עם מישהי מהבית ספר (תיכון רבותי, לא מיועד ליסודיימניקים) בכלל, ולפתח איתה קשר בפרט יכולה להיות משימה לא קלה. יש כאן שוני מסוים מאשר להכיר מישהי זרה לחלוטין ולהתחיל לפתח קשר מכלום. בבית הספר, כמו שכולנו יודעים לטוב ולרע, יש עניין של מוניטין, וכאן, הוא משחק תפקיד חשוב.

טיפים להתחלה
* החשוב מכולם: אל, אבל אל תתאהב בילדה הכי פופולרית בבית-ספר! גם במידה ויצא בינכם משהו (למרות שקשה להאמין), זה לא ימשך להרבה זמן, פשוט לא יכול. בנות מהסוג הזה פשוט לא בנויות לקשר.
* רצוי שתהיה מוכר בבית הספר. לא בהכרח מלך השכבה, אבל פרצוף מוכר, רצוי לא מנודה חברתית.
* להראות טוב. תמיד בכל מצב. לא חייבים להיות דוגמנים משהו, אבל בהחלט לא להזניח את עצמך. ג\'ל בשיער, משקפי שמש תלבושת אופנתית - הכל פועל לטובתך.
* חשוב תמיד להיות מצויידים באורביט. אי אפשר לדעת מה יקרה. אחממ...


אוקיי, המדריך הזה הולך בשלבים, תנסו לעקוב:

א. יצירת הקשר: חשוב מאוד, זה ליצור עליה את הרושם הנכון. תשתדל להסתובב לידה תמיד עם חברים (ורצוי מוכרים). היא בדרך כלל תהיה עם חברות שלה, כי פשוט ככה זה אצל בנות בתיכון. תגניב לה מבטים, וחיוך פה ושם. (יתרון לבעלי מראה טוב [דההה]).
בשלב זה אתה למעשה יוצר עליה את הרושם. שאתה בן אדם עסוק, פופולרי וידה ידה ידה. תקלוט את המבטים שהיא משדרת לך, אם היא משדרת שהיא ממש לא מעוניינת, וותר מההתחלה. ככה פשוט תחסוך לעצמך סבל מיותר וגם בושות. שדר לה ביטחון עצמי, שאתה מלך העולם.

ב.1. שיחה ראשונה: אם היא משדרת עניין מסוים, ולא דחייה - לך דבר איתה. אל תפריע לה באמצע שיחה עם חברות שלה, אתה תדע מתי הזמן הנכון לדבר איתה. ואם היא ממש מעוניינת בך, אז היא כבר תדאג ליידע אותך.
ב.2. אופי השיחה: שאלות פתוחות. תמיד שאל אותה על עצמה, מה היא אוהבת, מה היא עשתה אתמול ותן לה לברבר על עצמה. נכון שזה לא ממש מעניין אותך אבל לפחות ככה היא תרגיש שאכפת לך, וזה בכלל נותן להן הרגשה טובה. תפוס איתה ספסל פנוי באיזה חצר לא עמוסה מדי ושבו ודברו. כשהיא מדברת על עצמה בדרך כלל השיחה רצה והולכים לשיעור (הצילצול הגואל) עם הרגשה של עוד.

ג. רושם, מספר 2: תן לה הרגשה שאתה בן אדם עסוק ושחק אותה קשה להשגה. אם היא מעוניינת בך תתחיל היא תתחיל לשדר מיד שהיא So called נפגעת. אל תרוץ אליה מיד בתחילת ההפסקה, אתה לא רוצה שהיא תחשוב שאתה נואש. גם אם אתה רואה אותה פתאום אל תמהר לקפוץ עליה, תעשה את זה בטקט. תמשוך אותה, תמתח אותה. בנות מתות על זה.

ד. תגרום לה לרצות אותך: אם כבר שמתם לב, אתה עובד עליה טוב טוב. היא כבר מפתחת פנטזיות עליך וזה דבר חיובי. (מה גם שיצור עליך מוניטין שרק יעזור בעתיד עם בנות וחברות שלה). כשאתה מדבר איתה, תסתכל לה בעיניים, חייך בזמנים הנכונים. אל תדבר על הצרות שלך (!) ואל תגרור אותה לשיחות נפש. לא עדיין.

ה. עכשיו שהיא כבר רוצה אותך, הגיע הזמן ליציאה הראשונה. תזמין אותה בטקטיקה הנכונה (ע"ע: איך להזמין בנות (מדריך)). שוב, תן לה לברבר על עצמה, בלה בלה בלה. סיים אתה את הפגישה הראשונה (ע"ע מדריך: איך לגמור פגישה) ותשאיר טעם של עוד.
סרט זה כבר לגמרי אאוט, למרות שזה יכול עוד להצליח. לצערנו, חלק מיצירת הרושם הוא גם לשלם עליה (לא להפגע בנות, זה עובדה שאנחנו לא *מתים* על זה, אבל משום מה אתן כן). מסעדה זה נחמד, בית קפה עוד יותר. אוירה אינטימית רצויה. לתפוס איתה גם חדר פנוי במסיבה של מכר בהחלט רצוי, וגם יכול בהחלט להניב פירות...

ו. אל תייבש את הקשר: אם הכל הולך כמו שצריך אז מהר מאוד תגלה שהיא החברה החדשה שלך. אם אתה רוצה אותה רק מבחינה פיזית, אז את הקשר שלך מיצית ואתה יכול כבר, נו אתה יודע, לזרוק אותה. (בנות, לא להרוג אותי! אני מדבר תכלס!) (ד"א: יש גם בנות שזה הקטע שלהן...). אם אתה רוצה להעמיק את הקשר קרא גם את הפסקה הבאה, במידה ולאף דלג עליה, אתה את שלך כבר השגת.

ו.2. העמקת הקשר: היא עכשיו החברה שלך, אתם יוצאים ביחד ונפגשים לעיתים קרובות. מבלים את רוב ההפסקות יחד והחברים כבר התרגלו לראות אותכם דבוקים אחד לשני. חשוב לזכור ולציין את יום החודש לחברות שלכם (לא השבוע, זה מיותר), להביא לה פרח או לעשות איזה הפתעה רומנטית. יציאה מיוחדת לרגל האירוע תתאים בהחלט וגם מתנה. מכאן והלאה אתם בידיים שלכם, אין לי מה להוסיף.


בהצלחה ביישום המדריך!
אאוטר@קום

[תגובות ורשמים יתקבלו בברכה]

 
תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by