תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   נבו, יזהר נבו
מאת:   ברט איסטון אליס
תאריך ההודעה:   21:48 07/09/00

אני לא אתפלא אם מייד אחרי סיום תוכנית "מליונר" של היום, מישהו כבר יזמן את יזהר נבו לאיזה תפקיד במוסד. הבן אדם הכי קול בטלוויזיה, רוצח שקט. דוראן דוראן יכולים להקליט גרסה מחודשת ל"רצח בעיניים" והפעם עליו.

אסטרטג ממדרגה ראשונה, הנבו הזה. גזז ציפורניים כדי שיוכל ללחוץ הכי מהר בשלב הראשון. התקשר לאדם שהוא לא מכיר, רק כי הוא הופיע פעם ב"מקבילית המוחות", כדי שיעזור לו בנושא החלש שלו, הסטוריה.

מתחיל חלק, ומגיע לשלושים ושניים אלף שקל. שום גלגל הצלה, שום מצמוץ. זה הזמן להיעזר בקהל, כי אח"כ כבר יהיה לו קשה מידי, הכל לפי התוכנית.

המזל מתחיל לשחק, ביקש חתולים, קיבל חתולים. עובר עוד שתי שאלות עם הימורים, כי מתוכנית לא סוטים. אבל לאורך כל הדרך הוא משנן: "משחק, זהו רק משחק". ממש קאטץ\' פרייז הלקוח מסרטי ג\'יימס בונד. המזל משחק לו, נורא בונדי.

ואז הוא מגיע לשאלה הלפני אחרונה. בדיוק ע"פ התכנון. כמו טום קרוז/איתן האנט הוא לא לוקח עוזרים רק כי הם חברים, אלא כי הם מיומנים בדבר אחד בלבד, שאלות בהסטוריה. החבר קצת חורק, אבל הוא סומך אליו בעיניים עצומות.

שאלת המליון, והוא עדיין קר רוח. הכל לפי התוכנית, נותר לו עוד גלגל הצלה ואז, ככה סתם הוא שולף מטבע. וכן, בזכות המטבע הוא זכה. ג\'יימס בונד כבר אמרתי?

אז נכון שהבחורה שלו לא משהו בכלל, ואחרי זה הוא נפל קורבן לתכונה הישראלית חמדנות כשהלך ל"כספת", אבל אחרי הכל "זה רק משחק". בנו, יזהר נבו.

 
תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה
 
 
 
 
 
עוד ב- nana10
 
ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה   אמבוש   דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 
 
nana10 גם ב-
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by