תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   סיפור אמיתי!
מאת:   ananuniq
תאריך ההודעה:   13:28 09/10/03

אני חייב לשתף איתכם בחוויה עצומה שעברה עליי ,מצד אחד מהנה מאוד ומצד שני נקיפות המצפון לא עוזבות אותי!!

אנחנו חבורה של ארבעה גברים ביחד מגיל אפס עברנו את כל החוויות המשמעותיות בחייו של גבר ביחד אם זה בתיכון, חווית הפעם הראשונה והצבא וטיילנו ביחד במזרח אפילו אורגיות משותפות היו לנו....

אחד החברים הכיר במקום עבודתו בחורה והתאהב בה נואשות . והאמת יש לו סיבה טובה היא מהממת, יפהפייה אמתית ,1.77 של יופי נשי אקזוטי (זכתה בתחרות יופי בציערותה) , בפעם הראשונה שפגשנו בה כולנו היינו המומים ממנה ולא רק מיופיה... האמת לא האמנו שדווקא יוסי(שם בדוי) יתפוס חתיכה כזו כי הוא נראה הכי פחות חתיך בחברה , ולא הלך לו מי יודע מה עם בנות אבל כסף אף פעם לא חסר לו......
באותה פגישה כבר הרגשתי שהיא שולחת לעברי מבטים מוזרים שלא הצלחתי להסביר אותם..
וכל פעם שנפגשנו אחר כך הייתי ממש נבוך ממבטיה למרות שלא הייתי מדברת איתי הרבה יותר עם החברים האחרים ,יוסי החליט להתחתן איתה וכולנו שמחנו בשבילו כי הוא נראה מאוהב , ולמרות שתמיד דיברנו ביינו שלא נתחתן לפני ה- 30 אך היה ברור שהוא לא יתן לה לברוח לו ...
היא הזמינה את כולנו לדירתה לארוחת ערב כדי לתכנן את החתונה..כולנו הופענו עם החברות שלנו לדירתה..
וכאן זה קרה
אחרי הארוחה ישבנו לנו בסלון בזמן שביקשה ממני לבוא לעזור לה במטבח..להכין נס ועוגה.
יש לך חברה יפה היא אומרת
כן, תודה היא בסדרֱ!
היא בטח אוהבת אותך מאוד?
השבתי , כן אני חושב!!
אתה אוהב אותה?
כן, השבתי
מה אתה חושב עליי?
את לא רעה, אני אומר בצחוק
אני רוצה שתבוא אליי מחר , אני רוצה להכין הפתעה ליוסי , אתה תעזור לי?
אמרתי כן בטח!! מחר אחרי עבודה אכנס אלייך!1
היא חייכה חיוך ערמומי שאמר הכל , אך אני התעלמתי!
כל אותו לילה לא נרדמתי הייתי בדילמה הרגשתי שמשהו קורה בינינו אך מצד שני אולי זה פשוט נדמה לי היא הרי מתחתנת בעוד שבועיים !!
הגעתי לביתה למחרת
דפקתי בדלת היא פתחה את הדלת שהיא לבושה בחולצה קצרצרה שמבליטה את בטנה השטוחה ואת שדייה הזקורים וכן שורט קצר שלא כיסה את רגלייה הלא נגמרות , שזופות ומהממות...
לקחה אותי ביד הצמידה אותי אלייה ושפתייה נשקו לי בחום , לא יוכלתי להגיב הייתי בהלם ..אך לא אמרתי מילה היא הצמידה את ידי לשדייה ולחצה ולשונה הייתה עמוק בגרוני ..לא חשבתי הרבה הרמתי אותה בידי והיא עטפה אותי ברגלייה הארוכות , צעדתי לעבר הספה הנחתי אותה ברכות , וקרעתי לפניה והתחלתי לנשק את בטנה ,, הורדתי את מכנסיה הקצרים ולשוני ליטפה את הכוס המגולח שלה וליקקתי אותה כפי שלא נגעתי בבחורה בחיים שלי ואנחותיה הלהיבו אחרי שלייקתי את רגליה ובטניה נגלו לעיני שדייה אחרי שהורידה את החולצה ודחפה את ראשי לעבר פיטמותיה ,,לפתע דחפה אותי אחורנית הורידה את מכנסיי ודחפה את אברי לפיה היא ליקקה את כל ה20 ס"מ בתיאבון כזה שלא יוכלי שלא להרים אותה לעברי לפשק אל רגליה לזיין אותהבכל כוחי והיא אהבה את זה כל כך שכמעט בכתה מאושר...עד שגמרתי לה בפנים -כבקשתה ..קמתי התלבשתי וברחתי משם...והיא ישבה והסתכלה עליי בלי לומר מילה!!

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by