תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   מחקר מגלה - בליעת זרע לשמירת משקל
מאת:   sigal_23
תאריך ההודעה:   20:45 22/12/01

ידידה שלי, קצת מלאה, שלחה לי צלום דף על מחקר חדש שאומר חד משמעית תאמינו או לא! שבליעת זרע תורמת לשמירה/ירידה במשקל , של הבולעות כמובן. אני מצרפת את צילום הדף, זה עושה רושם של פרסום ומחקר רציני, לא בדיחה ולא מתיחה, ואולי זה יעזור להחליט בדיון האינסופי של לבלוע או לא לבלוע?

אז הנה זה בעברית כפי שתרגמתי כמיטב יכולתי מאנגלית

"תאמינו או לא, הסוד איך להיפטר מאותם קילוגרמים יכול להיות בחומר כימי מסתורי שיש בזרע. מחקר חדש שנערך בארופה הראה שנשים שביצעו פלטיו מלא-מין אוראלי מלא- לבני זוגם הגברים הורידו במשקל או שמרו על משקל ב 48% יותר לעומת הנשים במחקר שלא בלעו.
הכוונה לאוראלי מלא, כמובן שזה כולל בליעת הזרע.

200 המשתתפות במחקר אכלו, מלבד עניין הזרע, מזון דומה ועשו אותה פעילות גופנית.והמחקר נמשך לאורך שנה אחת.

המחקר נערך ע"י פרופסור אינגריד פליישר מהאוניברסיטה לרפואה בהמבורג.

למה ההבדל בשמירה או ירידה במשקל? פרןפ\' פליישר אומרת שזה בגלל מרכיב בזרע שתוקף ושורף קלוריות במערכת העיכול.

המרכיבים העקריים של הזרע, מלבד הזרע עצמו, הם מים, סוכר פשוט, אלקלין (חומר בסיסי עד כמה שידוע לי)
פרוסטגלמדין, ויטמין סי\' ,אבץ, ומעט כולסטורול.

החומר עליו מתרכז המחקר הוא האלקלין. מעניין שאותו אלקלין כשהוא נמצא עם חומרים אחרים אינו עושה את אותה הפעולה של שריפת קלוריות. רק כשהוא משולב ביתר החומרים שבנוזל הזרע, הוא שורף קלוריות וגורם לאפקט ההרזיה המדהים, אומרת הפרופי פליישר.

באשר לנשים שהשתתפו במחקר ושלא בלעו זרע, כמה מהן השתכנעו שהן צריכות לנסות זאת.
אחת הנשים שלא הזדהתה בשמה אמרה שאם היתה יודעת שהיתה יכולה לשמור משקל במשך שנת המחקר, היתה אוכלת אותו, את בן זוגה, בשלש ארוחות ליום.

טוב, תרגמתי כמיטב יכולתי כמעט מילה במילה

שמתם לב למרכיב הוויטמין סי\' ? מתאים במיוחד לחורף נגד הצטננות.

תמונה מצורפת:
קישור לתמונה

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

עוד ב- nana10

ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה   אמבוש   דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 

nana10 גם ב-

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by