תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   גלגל שלג
מאת:   עדי_23
תאריך ההודעה:   21:26 04/05/03

מכתבך כתוב כ"כ יפה, מה שמעיד על כשרון כתיבה!! כל הכבוד לך, קודם כל.
לא אפתח בהמלצות קרות לריפוי "המחלה" וגם לא אנסה להגיד שאני יודעת מה את מרגישה. כי אני לא. כולנו דומים/ות אבל אצל כל אחד/ת ה "מחלה" היא קצת אחרת.
כמו הרבה דברים בחיים, גם ל "מחלה" הזאת יש עליות ומורדות, ותמיד אנחנו מקווים שאחרי העלייה לא תבוא נפילה נוספת. אבל איך נוכל לנסות למנוע את הנפילה? בגדול, אני גיליתי שכאשר אני נמצאית בסיטואציות של חוסר אונים, המצב שלי מדרדר, וכאשר אני מרגישה מעט סיפוק מהחיים שלי, המצב בהחלט משתפר. המילים גדולות אבל בשורה התחתונה, צריך למצוא את הדברים בחיים שעושים לנו רע (למעט ה "מחלה") ולנסות לשנות אותם, ואם אי-אפשר, אז להמנע מהם. לנסות בכל הכח למצוא את הדברים שכן חיוביים בחיינו, שאנחנו כן מרוצים מהם, ועליהם לסמוך. מובן שלא חייבים תהליך מחשבתי מסובך זה לבד, אפשר להעזר בחברים ומשפחה, ואם זה לא מספיק, תמיד אפשר לפנות לעזרה מקצועית. פנייה לאיש מקצוע לא מחייבת, אפשר להחליף אותם אם לא כייף לדבר איתם, וגם הכי חשוב, לא צריך לפתוח את שיחת ההכרות ב: "שלום אני X ואני אנורקטית, ובאתי לטפל בעצמי". שהרי חייו של "חולה" אינם חיים מאושרים, וזה לא יהיה שקר להציג את הבעיה, כחוסר שביעות רצון מעצמי. הרי לא זו תמצית העיניין??

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by