תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   פינת הסקס של סיסטר - D
מאת:   sister-d
תאריך ההודעה:   16:37 11/01/04

סקס מהסרטים

החלטתי היום לעשות פינה על סצנות סקס מסרטים וטלוויזיה. תוך שכתבתי את הפינה הזו התחלתי להבין מאיפה הרבה סטריאוטיפים על סקס לסבי מגיעים. כמו למשל, לסביות לא מזדיינות, לסביות צריכות גבר, סקס לסבי זה משהו "עדין" כזה, מלא "רוך" כזה, "מUצי מUצי" כזה ולא "חייתי" או "תאוותני".

אקדים ואומר, שחלק מהסצנות שהבאתי לשם הדגמה, עשויות להיות שייכות ליותר מקטגוריה אחת, אני שייכתי אותן לקטגוריה ספציפית, אשר, לעניות דעתי ולמיטב זכרוני, היא המתאימה ביותר.

סצנות הסקס במדיום הסרטים והטלוויזיה מתחלקות למספר קטגוריות:

סצנות טרום סקס

אלו הן סצנות שמראות פרלוד לסקס, סצנה בעלת צביון מיני קמעה, שברור לכולנו הצופות שאח"כ יגיע הסקס, אבל מה...עננים ורוח וגשם אין. אין זכר לסקס שאמור להגיע.

להלן מספר דוגמאות בקולנוע וטלוויזיה שאני מצאתי:

1. לנשק את ג\'סיקה שטיין;

2. הסצנה של נאן ופלורנס ב Tipping the velvet (ששם היתה התמזמזות קלה עם פלאשים מעצבנים שגורמים לך להרגיש כאילו את נחקרת בשב"כ, דאייה רכה אל השטיח ואופס, הסצינה נגמרת);

3. סצנת הסקס בין אנאיס נין לגב\' הנרי ג\'יימס בהנרי וג\'ון (אז נכון, היה תרוץ טוב ללמה הסצנה נפסקה, אומה ת\'ורמן חשבה שהיא שומעת את בעלה מתקרב אז היא הפסיקה באמצע, אבל תרוצים במשטרה).

4. נשיקת הפרפר;

5. מלהולנד דרייב - גם כאן, היה קצת קוצי מוצי, נשיקה וחצי, חפינת דד וזהו, מאידך זיל גמור.

7. הסצנה של מישל וויליאמס וקלואי מ If only these wall could talk 2.

8. מלאני לנדזי והאקסית של מלאני - השלישיה. עוד לפני שמשהו התחיל לקרות הסצנה נקטעה בעיבה.

9. משולש מצולם (High Art) גם בסרט הזה, הרבה ברברת טרום סקס, מה לעשות לך? מה את אוהבת שעושים לך? אני עושה טוב או לא? זו הפעם הראשונה שלי, בלה בלה בלה, גלגול לימין גלגול לשמאל סיד על לוסי, לוסי על סיד, ואז מגיעים ל...

סצנות הבוקר שאחרי

אלו סצנות שבהן מראים את זוג הנשים, שוכבות במיטה, שמיכה מכסה היטב את פלג הגוף העליון לבל יחשף איזה ציץ חלילה וחס, קרן שמש רעננה מציצה מבעד לחלון, יום חדש הגיע (אתניקס, שם שם). זו סצנה שאמורה להסביר לצופים, "הנה, אתם רואים? הן עשו סקס...נכון, לא הראנו לכם כלום, כי אנחנו חבורה של פוריטנים עם זין קטן, אבל לפחות תגידו תודה על זה, ותשתקו".

סצנות מיטה של הבוקר שאחרי מופיעות לדוגמא בסדרות הטלוויזיה הבאות:

1. ER הסצינה של ד"ר קארי וויבר והכבאית סידני לופז; שבאופן אישי, היה מאוד מאכזב, רציתי לראות את ד"ר וויבר doing the nasty עם אשה.

2. ווילו וטארה (Seeing red) - כנ"ל. לונג שוט על החדר עם הבגדים זרוקים על הרצפה, ZOOM על המיטה, "מתי הגיע הבוקר?" שואלת ווילו את טארה, ואני שואלת, "הבוקר? אבל מה קרה בלילה?"

סצנות מיטה של הבוקר שאחרי תוכלנה למצוא גם בסרטים הבאים:

3. האמת על ג\'יין: לא מראים את הסקס, מראים אותן רק למחרת בבוקר ישנות באותה מיטה.

4. Fire הסרט ההודי/קנדי.

5. משולש מצולם (High Art) הראו את הלפני, הראו את האחרי, והאמצע, ככל הנראה, ירד בעריכה.

ישנם סרטים ותוכניות טלוויזיה שמשלובות יחדיו את הסצנה של טרום סקס ופוסט סקס כמו למשל משולש מצולם. רק מה...חבל שאת הבאמצע לא מראים...אח"כ מתפלאים שכולם חושבים שלסביות לא מזדיינות...

סצינת ה-יעני סקס

זוהי הקטגוריה שאליה נכנסות מרבית סצנות הסקס בקולנוע ובטלוויזיה. זו סצנה שנראית כמו סקס, אבל רק כאילו. הרבה ליטופים, נישקוקים, אולי ציצי פה ושם, גניחות ופרצופים, אבל לא ממש סקס וגם לא ממש סצנה.

1. אבודות והוזות (אובדניות וקופצות); הסצנה שלהן ודאי זכורה לרבות מכן. טורי ופולי נראות ערומות במיטה, מתגפפות קלות, טורי מנשקת את השפתים של פולי, יורדת לצואר, מדלגת במופגן על הציצים ועוד רפרוף שפתים על הבטן, וזהו. אצלי הסקס מעולם לא נראה ככה. סצנת סקס בלי טעם ובלי ריח, כמו גפילטע שעמד שבוע במקרר.

2. But I’m a cheerleader; גם כאן, צ\'לו מנגן ברקע, משחקים של אור וצל, מציצה של אצבע, נשיקה על הירך, שתיהן בלבוש מלא mind you, יעני סקס.

3. סצנת הסקס ב "” Forbidden Love, - זו היתה תוכנית טלוויזיה דוקומנטרית על לסביות בקנדה בשנות ה 70, כאשר בין לבין היתה מן המחזה של רומן רומנטי לסבי. גם כאן, התגלגלויות במיטה, נשיקות פה ושם, הרבה כאילו.

4. Cynara, - למי שלא מכירה, זוהי גרסה טלוויזיונית לאדגר אלן פו, כאשר לתפקיד לורד ביירון ליהקו אשה (עם גוף פיצוצי, עליי לציין). הדעת נותנת, שכאשר על העטיפה של הקלטת מצוינות המילים "poetry in motion" זה לא מבשר טובות, אבל זה היה חזק ממני. מוסיקת מעליות אובר דרמטית ברקע, הרבה "הצגה" של סקס לסבי, שהמרחק בין זה לבין המציאות הוא כמרחק מכוכב הלכת "ארץ" לחור השחור הרחוק ביותר ממנו.

5. סצינות הסקס בין נאן לקיטי Tipping the velvet.

6. שושלת אנטוניה - ששורבבה בינות ליתר סצנות הסקס בין כל משתתפי הסרט פחות או יותר. דניאלה (הבת של אנטוניה) והמורה הפרטית של הבת של דניאלה, יושבות ערומות זו מול זו ומתנשקות - סקס ממש לא היה שם.

7. ג\'יה; ג\'יה והבלונדה בכאילו.

8. The incredibly true adventures of two girls in love (שגם זוכה בקטגורית "הסרט הלסבי עם השם ארוך ביותר בתולדות הקולנוע").

9. הסצנה של שרון סטון ואלן מ If only these wall could talk 2.10 Sister, my sister. 11. Personal best;

12. קתרין דנב וסוזן סרנדון ב The Hunger. נשיקה מחוץ למיטה, דנב וסרנדון במיטה, וילונות לבנים מתעופפים, נשיקה בצוואר, וילונות ממשיכים להתעופף, ציצ סרנדוני, עוד נפנופי וילון, ציצי דנבי (שאגב, לימים נודע לי כי דנב השתמשה בכפילת גוף עבור השוט הזה, איזו אכזבה), הוינטלאטור ממשיך להכות בוילונות ללא רחם, דנב שואבת דם מפרק היד של סרנדון...ואיפה באפי שצריך אותה?

13. אמה ויגואר.

14. "הכל יחסי" הברונטית עם הריבועים המדהימים בבטן והבייספס האלוהיים, והבלונדה.

סצנות שמפלרטטות עם מיניות לסבית

כשמה כן היא.

1. אלי מקביל; מצעד האנורקטיות הסטרייטיות כמעט להבחיל מתנשקות זו עם זו בשביל הרייטינג. הלסבית היחידה על הסט, הלא היא פורשה דה רוסי, שנישאה לא מזמן לבתו של החיפושית רינגו סטאר, דווקא לא השתתפה בחגיגה.

2. פלורנטין, איילת זורר עם רונית אלקבץ, התגפפויות בשביל הקוריוז.

3. זינה הנסיכה הלוחמת - סצנות האמבטיה המשותפות, סצנות המסאז\'ים. הרבה כאלה היו בין זינה לגבריאל. שש עונות מזורגגות משכו אותנו באף, אבל סקס לא היה.

4. ועם מדברים על לוסי לולס, אז כאן המקום להזכיר גם את הסרט הקצר Peach, לוסי מאכילה בחושניות איזו גברת באפרסק.

5. סירנות - פורנוגרפיה סטרייטית משהו, ברמת ה"יומני הנעל האדומה" רק יותר מסוגנן ובלי דיוויד דוקובני המצודד.

6. תלמה ולואיז - אני כמובן מדברת על הנשיקה בסוף, זרקו עצם ללסביות הפמניסטיות, אבל היה נהיר, שעם כל הקשר הנהדר, הסולידרי, החזק האמיתי והידה ידה ידה, משיכה מינית לא היתה שם.

7. השעות - ורג\'יניה מנשקת את אחותה, גב\' בראון מנשקת את השכנה שלה, גב\' ווהן מנשקת את בת הזוג שלה (אבל מאוהבת בחברה הטוב שהיה הומו), דיבור ממשי על לסביות או מיניות נשית - אין.

8. עגבנויות ירוקות מטוגנות עם קמצוץ מלח, קורטוב פלפל שחור וכף חומץ - איג\'י ורות\', מתח מיני, פלרטוטים לסביים בעליל, אבל למעט נשיקה על הלחי, לא היה שם כלום.

סצנות הסקס הסכריניות

אני מדברת על כינורות ברקע, על פייד אוף, על התגלגלויות במיטה, על מילות אהבה שלא היו מביישות שום סופרת רומן רומנטי, סצנה שמגיעה אחרי מתח שנבנה מתחילת הסרט, על תאורה עמומה/נרות, בעלות פרופורציות וגנריאניות אפעס, The works.

Clair of the moon; Cynara; כשהלילה יורד, "הכל יחסי" - האלכוהוליסטית והמקסיקנית.

סצנת הלבבות במדבר

אני חושבת שלסרט הזה מגיעה קטגוריה משלו, אבל הוא בהחלט נכנס לקטגורית "סצנות הסקס הסכריניות" לעיל.

סצנות סקס בעלות זיקה למציאות

סצנות שיש להן קווים דומים עד זהים לאיך שסקס לסבי נראה במציאות. לא רק קוצי מוצי, לא רק רפרופי שפתיים, לא רק מזמוזי ידיים, אלא הדבר האמיתי.

1. Better than Chocolate, הג\'ינג\'ית והבוצ\'ה (הגזמתן, לא זוכרת את השמות) - שתיהן שוכבות ערומות על הספה, הירך של הג\'ינג\'ית בין ירכיה של הבוצ\'ה, היד של הבוצ\'ה נמצאת בין הרגליים של הג\'ינג\'ית, הג\'ינג\'ית מחניקה אורגזמה,... כן...זה כבר נראה מוכר יותר, זה כבר מזכיר סקס לסבי.

2. קשורות, ג\'ניפר טילי וג\'ינה גרשון בסצנת סקס בלתי נשכחת, ג\'ינה על הגב, הראש שלה מונח על זרועה של ג\'ניפר, היד של ג\'ניפר בין הרגליים של ג\'ינה, ג\'ינה גומרת "I can see again" היא מפטירה... ואני נאנחת "So can I, baby, So can I”.

3. סצנות הסקס בין נאן לזינה/נאן לדיאנה ב Tipping the velvet, לסביות עם דילדואים, כן, בהחלט יש זיקה למציאות.

4. מלאני והסטוץ שלה בתחילת העונה הראשונה של QAF, אוראלי היה שם, גם ויברטור מצ\'וקמק היה שם. בהחלט לא רחוק מהמציאות.

כן תרבנה.

סצנות מגלות טפח ומסתירות טפחיים

אלו הן הסצנות שבהן מראים לכן סקס, אבל לא ממש מראים לכן אותו. יסתירו לכן אותו עם שמיכות, עם חושך, עם התרחקות של מצלמה, במאים, מסתבר, גם לא בוחלים בוילונות.

את הסצנות האלה תמצאנה ב:

1. סצנת הסקס בין בנות הזוג שלנולד להן הילד ב Everythin relative, כאן זו היתה שמיכה שהסתירה את כל האקשן. כשהתינוק שלהן מתחיל לבכות, ראשה של אמא א\' צץ מצידה הצפוני של השמיכה, ראשה של אמא ב\' צץ מצידה הדרומי של השמיכה, ואתן אמורות להבין שהן היו בעיצומה של תנוחת ה 69 המפורסמת.

2. סצנת המין האוראלי ב Bar Girl’s - אשה א\' שוכבת פרקדן עם הרצפה, אשה ב\' גוהרת מעליה, היא יורדת במורד גופה (למיטב זכרוני שתיהן בלבוש מלא בסצנה הזו, כשאשה ב\' מגיעה אל ערוותה של המפרוקדנת, המצלמה זזה ומתפקסת על ידיהן, כשהאצבעות שלהן משולבות זו בזו.

3. קתרין דנב וסוזן סרנדון ב The Hunger, להלן, וילונות.

4. נאן ופלורנס, גם פה המצלמה זזה ובזה זה נגמר. הא לכן סקס.

5. נאן וקיתי, את הסצנה של המין האוראלי הסתירו לכן בעזרתה של שמיכה.

סצנות הסקס ה"אומנותיות"

Go Fish; סצנת הסקס בין איליי לבין מקס...המצלמה בלונג שוט מהתקרה, המצלמה בצילום תקריב לתחת של איליי, או שמא זה התחת של מקס...אה, לא, רגע, זה בכלל כתף של אחת מהן, עוד שוט של אוזן, שוט נוסף של פיטמה, שוט של יד מפמפמת אלוהים יודע את מה - וכל השוטים האלה הזכירו לי ציור של פיקאסו. שעה וחצי לוקח לקלוט מה רואים, ואח"כ צריך לעשות פאזל בראש כדי להדביק משהו שנראה כמו שתי נשים מזדיינות.

בנ"ל - סצנת הסקס בין דריה לזיון השבוע שלה כשאיליי מבשלת במטבח, שוט של שתי ביצי עין, שוט של הציצים של דריה, שוט של כיכר לחם בצועה, שוט של התחת של הזיון ד\'זור, שוט של ראש כרוב, שוט של הראש של דריה וכן הלאה. הרבה מדי אומנות פחות מדי סקס.

יצורים שמימיים; שהאמת, הסצנה בין מלאני לינסקי וקיית ווינסלט מתאימה יותר לקטגוריה חדשה לגמרי שהייתי קוראת לה "סצנות סקס - ביזאר". מראים אותן כאילו מזדיינות, ובין לבין מראים דמויות שאמורות להיות בובות חמר הורגות אחת את השניה או מזדיינות אחת עם השניה. אני לא ממש זוכרת. את הסצנה הזו אני עדיין מנסה להדחיק. WHAT THE FUCK?

כשהלילה יורד - אני מתכוונת לשוטים המשולבים של שתי הבנות בתרגילי אקרובטיקה על הטרפז בקרקס...

סצנות שהן אלגוריות לסקס

לרוב, זהו סקס which you can get away with בטלוויזיה אמריקאית. זו סצנה בין שתי נשים שהסאבטקסט שלה הוא סצנת מין בין שתי נשים.

1. ווילו וטארה בכישוף "Who are you" - ג\'וס ווידון, יוצר הסדרה, אמר שזו היתה אמורה להיות סצנת הסקס הראשונה בין צמד המכשפות. יש מגע ביניהן, הן עושות כישוף, הן מתחילות להזיע יחד, הן מתחילות להתנשף בכבדות, הן שולחות מבטים מצועפים אחת אל השניה, ווילו נזרקת אחורה, מקשיתה את הגב ומנפיקה קולות שאינם בלתי דומים לאורגזמה.

2. הנ"ל בפרק המחזמר once more with feeling , השתיים מתחמקות מישיבה במטרה ברורה להזדיין. טארה פוצחת בשיר אהבה לווילו, היא נשכבת על המיטה, ווילו מעליה, I can feel you inside, surging like the sea, lost in ecstasy, spread beneath my Willow tree, היא מתחילה לרחף מעל המיטה, וזה סקס בשבילכן.

3. זינה הנסיכה הלוחמת (Xena the warrior vagina) - אני מתכוונת לסצנה של זינה עם המנטור שלה לאו-מה, שתיהן מתעופפות באוויר, מלטפות זו את פניה של זו, נקשרות זו לזו בצעיפים צבעוניים וכאלה. מה עבר לכותבי התסריט בראש, אני תוהה.

סצנות סקס בסרטים כחולים (פמניסטיים - של הלסביות, עבור הלסביות)

כבר כתבתי כאן בעבר על שני סרטים פורנוגרפיים של לסביות עבור לסביות. לטובת מי שלא קראה אז, אז הנה:

בסרטון הראשון - מראים 10 דקות אשה שמחדירה דילדו לתחת. מה רע? אתן ודאי חושבות. הובכן, זה היה אומנותי כזה, עם פעלולי עריכה מצ\'וקמקים, וברקע התנגנו להן חברות אמזונות/אינדיאניות מצווחות בצורה מחרישת אוזניים. לא היה לי אפילו עצבים לצפות בזה עד הסוף.

בסרטון השני הראו אשה שמחדירה צעיף ורוד לכוס של הפרטנרית שלה שהזכיר לי את מופע הקסמים של "צ\'יקו ודיקו" ברקע היתה חסרה לי מוסיקת קרקס עליזה. בנוסף לכל הצרות (וסליחה עם זה לא PC) הן השתמשו בכפפות לייטקס ונילון לעטיפת סנדוויצ\'ים...נו באמת. כמעט שכחתי את הפרמננטים נוסח שנות ה 80 שנראו זוועה, לטעמי.

בסרטון השלישי, הראו זוג לסביות, להערכתי בנות 97. לא לטעמי. אחת מהן הפגינה זרנוק מרשים של פימייל איג\'קיולאישן, אבל היה קשה להתרכז בזה נוכח רעמת השיער החריגה שגרמה לה להראות כמו "סימבה" ממלך האריות.

הראו דומינטריקס פאם ובוצ\'ה בוטום. 10 דקות רואים הצלפות שבעיניי נראו כמו ליטופים, הדומינטריקס - פשוט לא היה לה את זה. לבוצ\'ה היתה תספורת אלוויס מזעזעת, והפיסטפקינג היה אומלל...

מאז, נעשו ניסיונות נוספים לאתר סרטים לסביים פורנוגרפיים איכותיים:

סאדו מאזו - לא זוכרת את השם של הסרט, אבל הוא היה איום ונורא, בוצ\'ות שנראו, תסלחו לי, אבל כמו גורילות, דופקות מכות רצח לפאמית אומללה, שגרמו לבטן שלי להתהפך. סקס, תודה לאל, לא היה שם.

How to fuck on high hills, היה סרט נהדר, מחרמן, ומומלץ. סקס לסבי, עשוי טוב, שווה שווה שווה.

סצנות סקס בסרטים כחולים (סטרייטיים - של העם, עבור העם)

אין לי דוגמאות לשמות של סרטים כי כבר שנים לא ראיתי, וגם בקושי ראיתי, חוצמזה, מה זה משנה..."לסביות מיוחמות" "שוודיות לוהטות" "מורות להתעמלות מחורמנות". מהמעט שראיתי, זה נראה ככה: שתי נשים, מפוצצות סיליקון, אנורקטיות משהו (שהיכולת שלהן לסחוב על הגוף השדוף שלה 60 ק"ג של סילקון זה נס רפואי כשלעצמו), עם ציפורנים באורך שהיה מכניס אותן לספר השיאים של גינס, בולנדות עם פרמננט, הרבה התנופפויות של שיער, משהו שדומה יותר למחול שדים in a bad way מאשר שתי נשים שעושות סקס, ואחרי שהן מסיימות את ההצגה, מגיע הזכר ושוכב עם שתיהן.

משאל מצורף:
מהי סצנת הסקס האהובה עליך ביותר? 

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by