תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   על אביזרים, עזרים ועצמים זרים...
מאת:   יולי2004
תאריך ההודעה:   09:50 12/02/04

חובבת צעצועים מושבעת שכמותי לא יכולה להתעלם מהעובדה שאני דיי לבד במערכה!
בנות - אתן באמת עד כדיי כך לא אוהבות צעצועים? או מפחדות לנסות?
יצא לי כבר להתקל בכמה חברות שפתחו עיניי עגל כשסיפרתי להן בהתלהבות שחבר שלי קנה לי צעצוע חדש, יצא לי לדבר כבר עם כמה גברים שכשהודתי בפניהם ש... כן, אני מאוד אוהבת צעצועים. הם מיד החלו להתעניין במצבו הבריאותי של חבר שלי והביעו דאגה כנה לחיי המין שלנו.
אתם לא רצינים אתם...
אביזרי מין הם אף פעם לא תחליף לדבר האמיתי, אבל זה כל כך מענג בתור תוספת... איך אפשר לפסול את כל ההנאה הזו מראש?
עם כל הכבוד לאקרובטים, הלולינים, וכל המומחים להנעת האגן, כן, יצירת הפאר שלכם יכולה להיות משובחת ביותר, אבל מה לעשות? זה לא כל כך רוטט!
הרטט מוסיף המון לגירוי, האורגזמות הכי משובחות שהיו לי לוו ברטט.

אז השאלה היא, מה באמת דעתכם?
לאלו שלא ניסו - איך יתכן, ולמה לא?
לאלו שפסלו ממניעים פילוסופים - מה לנו ולכל הבולשיט הזה כשאנחנו סך הכל רוצים להנות... אבל אשמח לקבל הסבר הולם.
לאלו שנהנים כמוני - ממה אתם הכי נהנים?

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

עוד ב- nana10

ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה   אמבוש   דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 

nana10 גם ב-

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by