תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   (וגם קצת התנצלות!)
מאת:   ירוקה ומתוקה
תאריך ההודעה:   01:16 04/09/04

נתחיל בהתנצלות: אני כתבתי כמה ת`רדים למטה (בת`רד של המלצות טלוויזיה ליום שישי), שצריך להתרחק מהתוכניות של מיכל זוארץ ויורם גאון, ומודה באשמה! אני לא התרחקתי מן התוכנית של יורם גאון, וצפיתי מתחילתה ועד סופה! מהתוכנית של מיכל זוארץ דווקא התרחקתי. טוב, לא קשה בכלל להתרחק, שבערוץ 3 יש "טאץ` עליז לסטרייט שיעיז" (בת`רד האזהרה שלי כתבתי אגב, שלמיכל זוארץ יש טעם איום ונורא בלבוש. אז אפשר להביא לה את קרסון, הגיי הבלונדיני שמומחה באופנה, ותפקידו לשדרג את המלתחה של אותם סטרייטים בתוכנית. אפילו סנדרה רינגלר יכולה ללמוד כמה דברים ממנו).

אז עכשיו נעבור לביקורת, שהיא כמובן על תוכניתו של יורם גאון: כרגיל לא משהו! נתחיל בזה שהתוכנית צולמה בטבריה, ועסקה באנשים, בגיבורים, באגדות ובמיתוסים של העיר. מצד אחד זה טוב, שנותנים קצת במה לערים שמחוץ למרכז. אבל מצד שני-דווקא טבריה? טוב כנראה זה טעם אישי- אני פשוט לא אוהבת במיוחד את העיר הזאת. הדברים הטובים בתוכנית: כרגיל נאוה ברק חמודה, חיננית ומקסימה כדרכה. המפגש בינה לבין המתנדבת ב"עלם", שהיתה בעבר נערה במצוקה, (הרי כידוע הגברת ברק הקימה את העמותה הזאת), היה יחסית לא רע. גם המפגש בין הוריו של החייל החטוף בלבנון עדי אביטן ז"ל (שגם הם טבריינים), לבין החיילים ששרתו איתו ביחידה היה גם יחסית בסדר (אם כי, עם כל הכאב שלי לזוג אביטן, מאז המקרה הנורא של חטיפת בנם בלבנון, הם מופיעים יותר מדי באמצעי התקשורת, וכאילו הם "מנפנפים" בשכול שלהם). לדברים הרעים (ויש הרבה): אריאל זילבר הקדיש את שירו הידוע "מסך עשן", לזוג אביטן, שאולי רק בשם שניתן לו מתאים למקרה המצער שלהם.מה גם שלאריאל זילבר התחשק להעיף לאוויר, בזמן השיר, כמה קריאות שמחה לא מובנות. ספי ריבלין- כמה פעמים יורם גאון, יכול להביא את האיש הזה לתוכנית שלו. אם בכלל הוא היה אומר משהו על מכבי ת"א בכדורגל (שכידוע ריבלין הוא אוהד שלה), כמו בכל תוכנית של יורם גאון שבה הוא התארח- הייתי כבר שוברת את המסך! ואם כבר מתעסקים בכדורגל- יורם גאון הביא לתוכנית את שחקני הפועל טבריה בכדורגל, שנחשבה לאגדה בעיר טבריה והיום היא כבר לא קיימת. ואני שואלת את עצמי- למה יורם גאון הביא רק שחקנים משנות ה-60 וה-70, ולא שחקנים ששיחקו מעונת 88/89, העונה היחידה של הפועל טבריה בליגה הלאומית (שאז היתה הליגה הראשונה)? והכי גרוע: "אקזיט"! זה התחיל בכך ששירי מימון ומלי לוי היו "אנשי המיסתורין"(??????), שהתחפשו לג`מייקנים (או לג`מייקניות), ואורחי התוכנית התבקשו לזהות אותן. עוד יורם גאון, אמר להן שהן קשורות לאחד מאנשי התוכנית. ואני רוצה לדעת מה הקשר???? האם מלי לוי היא הבת האובדת של ספי ריבלין (זה דווקא יכל להיות מעניין, בהתחשב בעובדה שלוי נשואה לשמעון גרשון, קפטן הפועל ת"א בכדורגל)? או אולי שירי מימון היתה בעבר נערה במצוקה, שעמותת "עלם" של נאוה ברק טיפלה בה (ויסלחו לי מעריצי ומעריצות שירי מימון. שירי בחורה טובה, וזה הכל בצחוק ולא ברצינות)? אח"כ הצטרפו יעל גולדמן (שהיתה לבושה נורא, והיא נראתה נורא בלי איפור), אסי עזר (חמוד דווקא), והטרול הגמדי עופר שכטר (שדווקא נראה לי שהוא היה נער מצוקה, שהיה נמצא תחת חסותם של נאוה ברק ו"עלם"). הם קשקשו עם יורם גאון על עתידה של התוכנית. הוא איחל להם שהתוכנית תמשיך. אבל הכי גרוע היה לראות אותן שרות (חוץ משירי. טוב, הרי היא התפרסמה לראשונה על זימרה), ועוד מה הם שרו? איזה שיר פרידה שהן חיברו בעצמן (כמדומני), לקיץ הלוהט (אז למה משום מה שאני בחוץ, אני רואה שהקיץ עדיין פה, והוא לוהט מאוד?), ועוד על הלחן של "TOXIC", שירה המצויין של בריטני ספירס! אלוהים הם הרסו את השיר היפה והאנרגטי הזה, במלים העבריות שלהן, ובכוריאוגרפיה האיומה שלהן בשיר. אח"כ באו להקת "ברוש" (אותה להקה מיתולוגית מ"זהו-זה" שגם היא טבריינית), והמורה לשחיה שלנאוה ברק (ושל כל ילדי טבריה לדורותיהם). אבל ש"ברוש", והמורה לשחיה באו, אני מודה השעמום הרג אותי, וכבר לא הבנתי בעצם מה הולך בתוכנית. ומה יורם גאון בעצם רוצה מצופיו (אם היו לו צופים חוץ ממני).

ועוד כמה דברים:
מלי לוי ויעל גולדמן צריכות להשאיר את העקבים בבית, שהן עומדות ליד שירי מימון,שעל אף היותה נמוכה, הלכה על צעד אמיץ, ובאה עם נעליים שטוחות. ועל כך אני אומרת: כל הכבוד!
שירי אגב הכי יפה מבין הבנות של "אקזיט" (לדעתי).
השיניים של מלי לוי עקומות, וצריכות יישור, והבלונד המחומצן של עופר שכטר הוא זוועתי.

עד כאן! מצטערת שעייפתי אותכם בהודעה הארוכה והמתישה הזאת!

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

עוד ב- nana10

ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה   אמבוש   דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 

nana10 גם ב-

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by