תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   מכתב לחברה הכי טובה.. שכבר לא..
מאת:   מותק`לה
תאריך ההודעה:   22:24 25/12/04

אני יודעת שבטלפון אני לא אגיד כל מה שאני רוצה, אז החלטתי להחזיר לך במכתב.
תראי, יכול להיות שבאמת הדברים יצאו קצת מפרופורציה. תראי, מבחינתי לא הייתה לזה שום משמעות … ואני יודעת שאצלך כן. יכול להיות שזה באמת יצר מצב של אי נעימות ביננו… ושתינו לקחנו צעד אחד אחורה.
אני מצטערת שגרמתי לך לרושם מוטעה. לא הייתה לי שום כוונה להשלות אותך, ושתינו לא חשבנו מה יהיה אחרי זה ובטח שלא חשבנו ( אני לפחות) שהריחוק יהיה גדול יותר.
תראי, הנתק הזה הוא לא בגלל שבא לי, לא בגלל שפתאום לא איכפת לי ממך, אבל גם את לא מראה שמאוד איכפת לך.
תראי, אני לא באה בטענות, אבל דוגרי, גם אחרי שכבר קרה מה שקרה, את לא ניסית ל"העביר את זה" … עובדה, הכל לא חזר להיות כמו שהוא היה.
אני לא יודעת מה את ציפית ממני ואני גם לא כ"כ בטוחה לגבי מה שאני ציפיתי ממך, אבל לא התקשרת, לא דיברת, לא שום דבר. שוב היה ה"שלום שלום" הזה וחוץ מזה שום דבר.
את יודעת מה, אני אהיה איתך כנה, אפילו שזה ישמע מגעיל, אבל גם אם הייתי אומרת לך שלום, לא היה לו כל משמעות… מנקודת המבט שלי זה נראה שזה בכלל לא משנה לך אם אני כן אגיד שלום או לא.
בכל הפעמים האלה באמפי או ב500 או לא יודעת איפה כשאת עוברת, אני מסתכלת כדי לראות, אולי בכל זאת תבואי ותדברי. אבל לא, את עוברת, מסתכלת, וממשיכה. אז מה נראה לך שאני אמורה לעשות? "לדרוש" שתגידי לי שלום? לכפות עלייך להגיד לי שלום? לא נראה לי…
את יודעת ואני גם אמרתי לך באותו יום שלא הייתה לי שום כוונה להתרחק ממך.
זה לא ש"יופי לי בלעדייך". פשוט התרגלתי לעובדה שזהו, אנחנו כבר לא בקשר, לא מדברות לא שום דבר, ואין מה לעשות כבר בקשר לזה.. אז אני נמצאת עם אנשים אחרים .
לא יודעת אם זה מה שאת מרגישה ..אבל בכל זאת אני אגיד לך את זה…כי זה מה שנראה לי..
שני(ואגב גם ברק) לא אמורה להוות איום מבחינתך. היא חברה טובה מאוד שלי ואני אוהבת אותה, אבל החברות שלי איתה לא צריכה להשפיע על הקשר איתך. ממש לא. ואם את לוקחת צעד אחורה בגלל שנראה לך שאני מעדיפה להיות איתה.. אז רק תדעי שזה ממש לא ככה ואין קשר בכלל.
(חוץ מזה שלא נראה לי שאת "סובלת" עם החבורה החדשה שלך..)

אני יודעת שהמכתב הזה לא אמור לכפות עליי שום דבר, ואת יודעת שאני עושה מה שאני מרגישה ולא לפי מה ש"לא נעים".

תראי, עד עכשיו זאת הייתה התגובה שלי לגבי המכתב שלך. אבל עכשיו יש לי עוד כמה דברים שכן קשורים למכתב..והרבה זמן רציתי להגיד לך, אבל פחדתי שאולי תפגעי מזה, או תחשבי שאני סתם רוצה להתרחק או לא יודעת מה, אבל באמת שזה לא ככה…
תראי, אם מסתכלים על זה שנייה מהצד, הרבה דברים קרו מאז החופש… פגעת בי, אני בך, ובואי נגיד שאני מרגישה שאת ממש ממש ממש השתנת.
פתאום אני מסתכלת ולא מבינה מה זאת ההתנהגות ההמונית הזאת שלך.
פתאום לא יודעת למה את מנסה להיות תמיד במרכז, חשוב לך שישימו לב שאת נוכחת… לא יודעת ...מן התנהגות כזאת שהרגשתי שזאת לא את..
אז נכון תמיד היית כזאת, שעושה צחוקים והכל.. אבל פתאום אני מרגישה שהכל נהיה המן הגזמה כזאת.
יודעת מה? יש אפילו מצבים.. שזה נראה שאת ממש עושה מעצמך צחוק.
ואני לא אומרת את כל זה כדי לפגוע בך, אלא בגלל שאיכפת לי ממך, בגלל ש.. יודעת מה ? את "החדשה" לא מוצאת חן בעיני.
זאת לא אותה אחת שהייתה החברה הכי טובה שלי.
חשבתי שזאת סתם התנהגות שתעבור לך … אבל היא לא …

תראי, יכול להיות שמה שצריך כאן זה קצת זמן לנסות להבין מה כל אחת רוצה מהשנייה. אני אולי מקדימה את המאוחר, אבל שתינו יודעות שהמכתב הזה לא ישנה שום דבר.. וזה יהיה בדיוק כמו בפעם הקודמת.. שהבאתי לך את המכתב.. שבוע- שבוע וחצי היינו סבבה ואז שוב התרחקנו.
ויודעת מה? הלוואי שאני טועה, והלוואי שזה לא יהיה ככה…

אבל אולי באמת מה שצריך כאן זאת הפסקה קטנה.. ותאמיני לי שאולי היא תהיה שווה הרבה. כמו בפעם הקודמת .. .בין ט` ל י` גם הייתה תקופה שלא דיברנו.. ואז חזרנו להיות חברות טובות ובגדול.
אל תפרשי אותי לא נכון, זה לא שאני לא רוצה לדבר איתך.. וזה לא שהנתק ביננו לא מפריע לי.. כי את יודעת שהוא כן .. אבל זמן הוא תרופה די טובה.

בואי ניתן לזה לקרות לבד.. לא צריך להחליט שום דבר…

-אני-

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by