תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   המשך המגילה
מאת:   el_nino
תאריך ההודעה:   13:12 29/12/05

בברזיל:
"דפי החיים" ("אהבה ונישואים").
בפקת "גלובו". בכיכובם של רג`ינה דוארטה וחוסה מאייר (ססאר, "נשים מאוהבות"). אנה פאולה ארוסיו (ג`וליאנה, "טרה נוסטרה"), ליליה קברל, נטליה דו ואז`ה (סילביה, "נשים מאוהבות"), ויויאן פאסמנטר, קסיה קיס, לאנדרה ליאל, רנטה סוריה, קלאודיה מאורו, ורה הולץ (סנטנה, "נשים מאוהבות"), דבורה אבלין (ביאטריס, "סלבריטי"), נטליה טימברג (יולנדה, "סלבריטי"), דניאלה וינטיס, קליאו פירס, טרסיסיו מיירה, לטיסיה סבטז`ה (לטיפה, "האחד"), הלנה ריינלדי (רקל, "נשים מאוהבות"), טיאגו לסרדה (אוטביו, "סלבריטי"), דודה נגלה, סילביה סלגדו, כריסטין פרננדס, פרסיליה פאנטין (מריה, "אספרנסה"), אנטוניו קלוני (מוחמד, "האחד"), רודריגו פארו, סרחיו מרונה (ססאו, "האחד"), סמרה פליפו ובוסה פראס.

"לב זהב".
בהפקת "גלובו". עם ג`יובנה אנטונלי (ז`אדי, "האחד"), קרולינה דיקמן (דרלני, "סלבריטי"), טאיס ארואחו ("צבע החטא"), ראול קורטז (פרנצ`סקו, "טרה נוסטרה"), אנחלה ויירה (ז`נטי, "טרה נוסטרה"), טוטיה מיירלס (לאורינדה, "האחד"), דאדו דולבז`ה, אוטביו אאוגוסטו, רוזי קמפוס, אליזאנג`לה (נואמיה, "האחד"), דניאל דה אוליביירה וקאיו בלט.

"סיניה מוקה".
בהפקת "גלובו". עם דבורה פלאבז`ה (מל, "האחד"), דנטון מז`ו (ברונו, "טרה נוסטרה"), אנטוניו פגונדס (גומרסינדו, "טרה נוסטרה"), פטיסיה פיז`אר, ונסה ג`יאקומו, רייג`ינלדו פרייה (לאונידס, "האחד"), אריברטו ליאו, רגי`אנה אלבס (דוריס, "נשים מאוהבות"), הומברטו מרטינס, ברונו גאגליסו (אינסיו, "סלבריטי"), אוסקר מגריני (הומברטו, "אספרנסה"), אוסמר פרודו (לובאטו, "האחד"), צ`יקו אנייסיו (בראיו, "טרה נוסטרה"), ג`קסון אנטונס וגיז`רמו פיבה.

"פה נה ג`אקה" (pe na jaca).
בהפקת "גלובו". עם מוריליו בניסיו (לוקאס/ דיוגו/ לאו, "האחד") וג`וליאנה פאייס (ז`קליני, "סלבריטי").

ב"טלמונדו" (ארה"ב):
"לב מפוצל".
הפקה משותפת עם "ארגוס הפקות" המקסיקנית. משודרת כעת ב"טלמונדו". בכיכובם של דנה גרסיה ומיגל אנחל ז`אמס. עם חימנה רוביו (חימנה, "צוענים"), סאבי קמליץ` (ויקטוריה, "צוענים"), קרינה מורה נובלו (מריה מגדלנה, "צוענים"), קרלוס טורס טוריחה (רפאל, "צוענים"), קוטן, אלחנדרה לסקנו (ונסה, "בת הגנן"), אנה סיוסטי, אלחנדרו קלבה (לאסלו, "צוענים"), אנחלס מרין, קרלוס דה לה מוטה ("להתאהב מחדש") ואנריקה סינגר (אלפרדו, "צוענים").

"אדמת התשוקות" ("לב בלתי נשלט").
בכיכובם של גבריאלה ספניק וסאול ליסאזו. עם קתרין סיאצו`קה (דבורה, "למדי אותי לאהוב"), אנדרס גרסיה ג`וניור, פרנסיסקו גטורנו (לואיס פליפה, "כיתה 406"), ג`רדלין באזאן, ריקרדו צ`אבז (סנטיאגו, "האסירה"), איסבל מורנו (קצ`יטה, "אני אניטה"), ליליאנה רודריגז (פנצ`יטה, "חתולה פראית"), קרולינה ליזראזו (פלור, "למדי אותי לאהוב"), אריאל לופז פדיז`ה (פטריסיו, "חתולה פראית"), פרד וואז`ס, סרחיו קטאלן (פטריסיו, "אהבת נפש"), ארפ באטק (אנטוניו, "כיתה 406"), הקטור סוארז וברונו אסקנסו.

"מלכות".
קו פרודוקציה ספרד ("בוקה א בוקה") וקולומביה (RTI קולומביה). עם לורנה ברנל, מרסלה גרדיסבל, אנחלה ורגרה, מישל בראון (פרנקו, "תשוקת הנצים"), חואן אלפונסו בפטיסטה (אוסקר, "תשוקת הנצים"), מריה הלנה דוארינג (איסבל, "למדי אותי לאהוב"), קונסואלו לוזארדו (רופינה, "למדי אותי לאהוב"), חביאר גומז (ג`ורג`, "קח אותי רודריגו"), דייגו ברטי וחוליו דל- מאר (טוביאס, "למדי אותי לאהוב").

"זמן שני" ("הזדמנות שנייה").
קו פרודוקציה עם מקסיקו. עם איטטי קנטורל (קרל, "אין אשמה באהבה"), מאוריסיו איסלאס (דניאל, "האסירה"), אלברטו קסנובה והקטור סוארז.

"מלאת חיים".
קו פרודוקציה עם ארגנטינה. עם סטפני קאז`ו (פלומה, "נשיקות גנובות") ואריק אליאס (חונאס, "צוענים").

קולומביה:
"מרלינה, אישה מקסימה"- ערוץ RCN.
בכיכובה של לורנה מריטנו (דינורה, "תשוקת הנצים"). עם נורידה רודריגז (לטיסיה, "השמרטפית"), חביאר דליג`ודיס, קתרין ולז (אדלה, "חכי לי סופיה"), הקטור דה מלבה (אנדרס, "אמא יקרה") וקרלוס מוניוז.

"משחק נקי"- ערוץ RCN.
טלנובלה חדשה שעלתה לשידור באחרונה. עם דינה זאלום, אנדרס סנדובל, מרסלו ססאן (דויד, "אני אניטה"), קרלה חירלדו, גרי פוררו, לינה אנגריטה, הרברט קינג (הרצוג, "תשוקת הנצים"), כרמנסה קוסיו (אלואיסה, "קח אותי רודריגו"), אוסקר בורדה (רוקי, "צחוק הגורל"), נטליה חירלדו (טוליה, "למדי אותי לאהוב"), פדרו מוגוז`ון (סנטוס, "חכי לי סופיה"), לוסרו גומז ועוד שחקנים הלא מוכרים באיזורנו.

"ריקוד החיים"- ערוץ "קרקול".
משודרת כעת בקולומביה. בכיכובם של ז`אריק לאון (רוסריו, "תשוקת הנצים") ורובינסון דיאז. עם חרמן קינטרו, קטלינה אריסטיסבל, דייגו קדויד (רומן, "אני בטי המכוערת"), סילנה אאיקרדי, סבסטיאן קאיסדו, מריה כריסטינה פמיינטו, חואן פבלו פרנקו, לולי בוסה, פרננדו סולרסנו (בני, "צחוק הגורל") ועוד שחקנים הלא מוכרים באיזורנו.

"קבוצה 1503"- ערוץ "קרקול".
טלנובלה חדשה שעלתה לא מכבר. עם אלדמר קוראה ("דורה האסירה"), אלינה לוזאנו, אלברו ביונה (לאורנטינו, "האלמנה"), קרולינה גאיטן, כריסטינה אומניה, פליפה קאלרו, פלורינה למאיטרה, חואן קרלוס וארגס, חואן פבלו גמבואה (אלברו, "אזמרלדה"), לואיג`י אאיקרדי, מריצה רודריגז (קריסטל, "לוסיה שלי") ומוניקה לופרה.

בונצואלה:
"אותם האנשים".
בהפקת "Venevision", עם פביולה קולמנרס, חורחה רייס, קריסול קרבל, מיגל דה לאון, פלור אלנה גונזלס (פפיטה, "כרמנסיטה"), אמנדה גוטיירס (פדריקה, "אהבה באופנה"), חואן קרלוס ויואס, לולי סאנצ`ז (רוסאורה, "קסנדרה"), ריינה הינוחוסה, בטסבה דוקה (טיביסי, "המנגינה שבלב") ועוד שחקנים שלא מוכרים באיזורנו.

"עיר ברוכה".
בהפקת "Venevision". עם מריסה רומן (מריה סולדד, "אהבה באופנה"), רוקה ואלרו, גיז`רמו דבילה, אלבה רוברסי (הלנה, "לוסיה שלי"), קרלוס מונטיז`ה (פרננדו, "אהבה באופנה"), גלדיס איברה ואלייזה חיל.

"לשכוח אותך לעולם".
בהפקת "Venevision". עם סוניה סמית`, גבריאל פוראס, מרתה חוליה (אנה רוסה, "אם חורגת"), סבסטיאן ליחרדה (סלבדור, "הבית על החוף"), לאישה וילקינס (פאולה, "אהבת נפש"), מריאנה טורס, מריצה רודריגז (קריסטל, "לוסיה שלי"), דניאל אלביטר, קארו סנטייס, הקטור סוברון (ולדימיר, "מריה מריה"), פאולו ססר קבדו ומיגל אנחל ביאגיו (אנחל, "אם חורגת").

"כדורים".
בהפקת "RCTV". עם מריאנלה גונזלס, ווינסטון ואז`ניז`ה, אמבר דיאז (חוספינה, "המנגינה שבלב"), חרונימו חיל (ג`וני, "המנגינה שבלב"), רוקסנה דיאז, סנדרו פינוחליו (מקסימילאנו, "חתולה פראית"), מריה אלחנדרה מרטין, ג`יאן קרלוס סימנקס (מנואל, "הכל למען אהבתך"), ססר רומן (לוצ`ו, "האסירה"), לואיס חררדו נוניז (סימון, "הכל למען אהבתך"),כרמן אליסיה לארה, אסטפניה לופז ועוד שחקנים הלא מוכרים באיזורנו.

"ההשפלה".
בהפקת "RCTV". עם ריקרדו אלמו, פלביה גלסקה (זואי, "אהבה באופנה"), פדרה לופז, אדוארדו לונה (טוני, "הכל למען אהבתך"), טטיאנה קפוטה, מוניקה ספיאר, ביאטריס ואסקז, אלחו פליפה (קסקה, "המנגינה שבלב"), אדוארדו סראנו (אמיליאנו, "אני אניטה") ואדולפו קובאס (רולנדו, "אשליות").

אחרים:
"בת המריאצ`י".
קו- פרודוקציה בין מקסיקו ("טלביסה") לבין קולומביה ("RCN"). עם פבלו מונטרו ומריאנה סאונה.

"יפות ושאיפות".
קו פרודוקציה בין ספרד ("אנטנה 3") לבין פרו ("איגואנה הפקות"). הגרסה המחודשת לטלנובלה "רשעות" מ-1995. עם ראול אוליבו, קארן דחו, פדרו חוסה פאז`ארס, סילביה קבאז`רו, סוניה אוקנדו, בלדומרו קסרס ומאבל דולסוס.

שנה עמוסה בטלנובלות תעבור עלינו, והיד עוד נטויה.
נו... מה אתם אומרים? אילו טלנובלות מבטיחות? או אילו טלנובלות נועדו לכישלון מראש?
הביעו את דעותיכם, העירו הערות, הוסיפו עדכונים, תקנו טעויות...

חג שמח,
אל_ניניו!!!

תמונה מצורפת:
קישור לתמונה

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

עוד ב- nana10

ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה  אמבוש  דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 

nana10 גם ב-

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by