תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   אך ילדון (לא פדופילי-סתם כינוי)
מאת:   deedee
תאריך ההודעה:   00:07 30/06/06

זה היה לילה קיצי חם ממש כמו היום
והוא היה צעיר ותוסס מתמיד, סקרן תמים, ישב שם ודיבר איתי...
לא הייתי בהרבה יותר מבוגרת ממנו סה"כ שנתיים, ובכל זאת בעיני ביחס לאותם גברים אליהם הייתי רגילה הוא היה ילדון.
הוא םיזר את חיוכיו כפנינים לכל כיוון ואני התאפקתי שלא להתאהב.
"כואב לי הגב" לחש, ואני חשבתי שלא יהיה שום דבר רע במסג` תמים בעודינו לבושים.
הוא נשכב על המיטה שלי על ביטנו, והתחלתי לעסות את גופו הרך, מגע קל בעורו החשוף עורר את התשוקה לא רק בי.
לפני שידעתי זאת, הוא ישב מולי פנים אל פנים והריח את השער שלי, ממשיך לדבר איתי כאילו לא קרה כל דבר רע, שואל אם אני רוצה שיפסיק ואני קופאת במקום מהתשוקה אליו.
הצוואר הרך שלו חשוף לעיני ואיני מתאפקת ומגלגלת עליו את שפתי, עיניו נעצמות וידיו מתפסות אל החזה שלי
הוא לש אותו בעדינות רבה מפחד להכאיב, ואני רק ממשיכה לגלגל את שפתי בעדינות מעלה ומטה על צווארו אל לחייו ואל שפתיו, הוא נענה במהרה ומנשק אותי תחילה נשיקה עדינה ואז אחת ארוכה, אני יכולה לטעום את נשימותיו עד היום, הוא מחייך אלי ומרים את חולצתי כלפי מעלה, אני מהופנטת ומחייכת חזרה פועלת כמוהו.
והנה פלגינו העליונים חשופים והוא מביט בי בהערצה, ואני בו, בגופו שעדין לא קיבל צורה של גבר אבל כל דבר באנטומיה טוען שהוא לא ילד.
"ילדון" חייכתי אליו והוא המשיך לנשק את שפתי מתעלם מהעירום שכניראה קצת הביך אותו, אך עד מהרה מתאושש, ושוב מעריץ את גופי בידיו, משאיר אותי משותקת, וכל מה שעולה בראשי לעשות זה לנשק את ביטנו וחזיהו, אני מגחכת לעור שורת השער הקטנה שמתיימרת להיות שער ערווה סמיך, והוא רק מחייך, עינייו נוצצות אלי להמשיך, וכך אני עושה שוב מעלה לגופו, לצווארו ושוב לשפתיו אליהן קל כל כך להתמכר.
מגעו היה תמים ואינטימי הוא לא נגע באיברי מתחת לחגורה, ואני לא בשלו, לא היה בכך צורך, בהערצה שלנו זה כלפי זה הייתה כל כך הרבה ארוטיקה שכל מה שמסביב נראה כבר מיותר.

לפני ששמתי לב שנינו שכבנו ערומים כביום הוולדינו על המיטה שלי, והוא המשיך לדבר איתי כאילו כלום לא קורה והכל טבעי ובסדר, טיפשי שאני בעלת הניסיון האמיתי והוא זה שהרגיע אותי, מוודה שאנחנו לא עושים שום דבר שגוי, ליטפתי את כתפיו מטה על גבו, ישבנו, רגלו, והוא רק עצם את עיניו כסימן להמשיך.

רגלו לאט התחילה לעטוף את מותני והוא השעין אותי לאחור, פעם נוספת הוא הריח את שערי ומישש אותו בעדינות בידיו, ואז פשוט ככה חדר אלי עמוק, לתוך הגוף שלי, שנינו עצמנו את עינינו ואנחה שקטה נפלתה מפי, "ילדון"
הוא לא הפסיק, מרגיע אותי, כשכבר לא היה לי אכפת, המחתי אצבע ארוכה על שפתיו ונשקתי לו שימשיך, הוא חייך והתאמץ. זה לא היה סקס אקרובטי, מטורף, פראי, אבל התמימות שבו הייתה היפה באמת...

אני מביטה בו כעת בצורה שונה לגמרי הוא כבר לא ילדון הוא כבר גדול, בן 19 מחייך מצידו השני של החדר, אני עוצמת את עיני חזק חזק חזק, אל תפתחי אל תפתחי אל תפתחי, כי באותו זמן בו עפעפי צמודים כפי שגופותינון היו באותו לילה אני יכולה לחלום לרגע קט-שזאת אהבה

תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה

עוד ב- nana10

ערוצים  Online  אוכל ורק אוכל  אופנה ולייף סטייל  בידור  גיימר  הורדת תוכנות  חדשות  ילדים  ישרא-בלוג    כסף  מוזיקה  מבזקים  פורומים  צ'אט  ברנז'ה  סלבס  ספורט  תחזית מזג אוויר  מיוחדים  בלוג הספורט - קרב 10  אמץ ספורטאי אולימפי  WTF - חדשות מוזרות  לקראת הסכם עם איראן?  אסטרולוגיה  טיפים מרעננים לבית  עולם היופי והשיער  עולם היין  תלתלים: כל הטיפים  שירותים  אימייל  אינדקס אתרים  הורוסקופ  הכוונת לימודים  טבלת קלוריות  לוח הופעות חיות  קופונים ודילים  שליחת קבצים גדולים  מחירוני בעלי מקצוע  משחקים וכיף  משחקים - ראשי  משחקי אקשן  באבלס  בן 10  משחקי בנות  משחקים לילדים  משחקים להורדה  סרטים לקטנטנים  אנגרי בירדס  תוכניות ערוץ 10  גיא פינס  בני ערובה   אמבוש   דוקו 10  הבוקר עם אורלי וגיא  היום שהיה  המגזין  המהדורה המרכזית  צינור לילה    בובה של מדינה  לונדון את קירשנבאום  לילה כלכלי  ערב טוב עם גיא פינס  פנים אמיתיות  צינור לילה  שעת הדרקון  >> כל התוכניות  >> שידור חי 

nana10 גם ב-

כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by