תצוגת חלון מלא חזרה לפורום חזרה לדף הנוכחי
כותרת ההודעה:   "כוכבי השכונה"- סיום העונה.
מאת:   החולה.
תאריך ההודעה:   12:12 27/02/02

אז בלי שנרגיש כבר עברו עשר תוכניות לסדרה "כוכבי השכונה" שהיתה אחת התוכניות הנועזות ביותר ששודרו בערוץ 2 בזמן האחרון. למה נועזות? כי עד היום לא הרבה תוכניות ,שעיקרן סטאנד אפ בסגנון של הדמויות האלו, שודרו בשעה כל כך מאוחרת שמיועדת למבוגרים כי הרי צחי ומאיר לא נולדו כאן הם נולדו בדומינו גרוס ובפלטפוס שהן היו תוכניות שכוונו לצעירים ושודרו בשעות הערב, אולי הגל החדש הזה שכולל גם את "רק בישראל" ו"חלומות בהקיציס" ימשיך ונראה יותר מהסגנון הזה.

אבל ההימור של קשת כרגיל הצליח וכוכבי השכונה תפסה מקום ראשי בלוחות הרייטינג ובאמת הם הצליחו להצחיק ולחדש כל פעם.

היו בעונה הזאת לא מעט קטעים מצויינים לדוגמא: הראיון עם אורנה בנאי שבה הוסתרו פניה ע"י פרחים, הראיון עם דני סנדרסון שמהר מאוד סתמו צחי ומאיר את פיו ועברו לראיין את אלכס אנסקי, הקטע המדהים של מאיר בנאי המומחה להדברה/הגברה מי ידע איזה כשרון משחק ענק יש למאיר בנאי אני חשבתי עד אז שהוא רק זמר. והיו עוד קטעים רבים וכל כך טובים.....

להצלחה הזאת חברו אבי גרייניק ועידן אלטרמן שניהם כשרוניים ומעולים בתחומם ואין ספק שהם יכולים בשקט להמשיך את הדמויות האלו . יחד איתם הפתיע תומר יוסף הלוא הוא עובדיה שביצע מצויין תפקיד של "סייד קיק" - להיות דמות משנית שחודרת לעיתים לתמונה ומוסיפה המון.

מה שלא כל כך אהבתי בתוכנית זה את פינת הבישול של חזי, אני חושב וזאת דעתי הפרטית שהפינה היתה ברובה ילדותית, משעממת ולרוב גם לא מצחיקה.

ועכשיו רק ניתן לקוות שיהיה לתוכנית הזאת המשך לפחות לעוד עונה כי הפונטנציאל של הצמד הללו עדיין לא מוצה במלואו ויש להם יכולת למלא בשקט לפחות עוד עונה אחת אם לא יותר. ודווקא בימים כאלו חשוב מאוד לצחוק. והתוכנית הזאת מצליחה גם בימים קשים כאלו להצחיק. וזה חשוב.


שלכם.
בברכת שלום ואהבה.
החולה.

 
תגובה הדפסת ההודעה דרג את ההודעה
 
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by